predaj nábytku, výroba nábytku, veľkosklad pre stolárov, krby, koberce, záhradné náradie, elektro, drogéria, papiernictvo, ochrana objektov, bar

O nás

Firma TILIA, v.o.s. Vznikla v roku 1993. Naše hlavné zameranie je výroba a predaj nábytku, priemyselného kovania a potrieb pre stolársku výrobu.V súčastnosti firma sídli vo vlastných priestoroch a má viac ako 40 zamestnancov. Podstatnou produkciou firmy je výroba. Naša firma je zameraná na atypickú výrobu na mieru podľa vlastných návrhov a návrhov interiérových architektov. Vyrábame interiéry a nábytok pre bytový sektor, kancelárie, hotelový nábytok, nábytok pre zdravotníctvo, reštauračné zariadenia, obchodné zariadenia, starožitný nábytok, dvere, schody, záhradný nábytok, kovový nábytok, drevostavby, povrchové úpravy nábytku.

Vykonávame stevebný dozor, projektovanie v investičnej výstavbe, znalecké odhady.

V priestoroch našej predajne si môžete zakúpiť obývačkový, kuchynský a kancelársky nábytok, predsiene a spálne, konferenčné a jedálenské stoly a stoličky, pohovky a sedacie súpravy. V predajni samoobsluhy predávame železiarsky tovar, nábytkové kovania, nábytkové doplnky, náradie, elektronáradie a množstvo bytových doplnkov.

Taktiež ponúkame veľký výber materiálu pre stolársku výrobu, ako drevotriesku, ABS pásky a dekorácie.


Zdieľať túto stránku:
AL-KO - autorizovan predajca Krcher - autorizovan predajca HOMECREDIT - predaj na spltky
Web by DUMAS